فروشگاه کپی رنگی

بهترین دستگاه کپی برای مغازه : این روزها بسیاری از هموطنمان در فکر راه اندازی یک دفتر فنی و خدماتی که به ارائه انواع پرینت ها ، کارهای اینترنتی ، فتوکپی ، اسکن و از این دست کارها می پردازد هستند. البته بسیاری از افرادی که در این شغل امرار معاش می کنند نیز در فکر ارتقاء دستگاه ها و سطح خدمات خود هستند. یکی از مهمترین دستگاه هایی که در این شغل مورد استفاده قرار می گیرد ماشین کپی می باشد و همین امر باعث می شود افراد بسیاری با این سوال که بهترین دستگاه کپی برای مغازه کدام است

شروع به تحقیق و جستجو در این حوزه کنند.

اما برای شمایی که در حال حاضر این مطلب را می خوانید باید بگوییم که دستگاه کپی در انواع و اقسام زیادی در بازار موجود است. قیمت های مختلف و متفاوت ، آپشن ها و قابلیت های متعدد و متنوع  و بسیاری فاکتور های دیگر که باعث تفاوت های زیاد مدل های مختلف این دستگاه ها می شود.

اما مهمترین مطلب این است که بهترین دستگاه از نظر شما چه ویژگی هایی دارد ؟ آیا قیمت پایین آن باعث می شود که از نظر شما بهترین باشد؟ یا قابلیت های متعدد یک دستگاه این احساس را در شما به وجود می آورد که بهترین است؟ عوامل زیادی در یافتن پاسخ این سوال که بهترین دستگاه کپی برای مغازه کدام است وجود دارد که سعی می کنیم در ادامه به بررسی این عوامل بپردازیم.

همانطور که گفتیم فتوکپی ها در انواع مختلفی تولید می شوند. اولین گام در انتخاب و خرید آنها این است که شما بدانید که قصد دارید چه هزینه ای را صرف خرید این دستگاه کنید. وقتی که سقف بودجه خود را مشخص کردید در حوزه مالی تمام دستگاه هایی که قیمتشان زیر مبلغ بودجه شما باشد در زمره بهترین ها برای شما قرار می گیرند و به این شکل تعدادی از ماشین های کپی که قیمتشان از بودجه شما بیشتر است از لیست شما خط می خورند.

پس از آن شما باید از خود بپرسید که دستگاهی که به آن نیاز دارید باید رنگی باشد یا یک دستگاه کپی سیاه و سفید نیز کار شما را راه می اندازد؟ احتمالاً اینطور نخواهد بود و شما برای ارائه خدمات مناسب به مشتری نیاز به   بهترین دستگاه کپی رنگی ممکن دارید. پس به این شکل تعدادی دیگر از ماشین های کپی سیاه و سفید از لیست خرید شما خط خواهند خورد.

در ادامه باز هم باید به خودتان مراجعه کنید زیرا باید به این سوال پاسخ دهید که چه امکاناتی را بر روی این ماشین های کپی نیاز دارید؟ به عنوان مثال آیا می خواهید که دستگاهی که می خرید حتماً دارای اسکنر باشد؟ آیا داشتن فکس از انتظارات شما از دستگاه محسوب می شود؟ قابلیت هایی که می خواهید دستگاه خریداری شده شما حتماً دارای آنها باشد را یادداشت کنید و به این ترتیب تعداد زیادی از ماشین هایی که این آپشن ها را ندارند از لیست شما خارج خواهند شد و شما قدم به قدم به یافتن بهترین دستگاه کپی برای مغازه خود نزدیک تر می شوید.

از دیگر مسائلی که می توانید در هنگام خرید به آنها توجه کنید می توان به سرعت کار دستگاه ، تعداد کپی که در دقیقه انجام می دهد ، میزان سر و صدایی که ایجاد می کند ، ابعاد کاغذهایی که می تواند مورد استفاده قرار دهد و حتی ابعاد خود دستگاه اشاره کرد. ممکن است دستگاهی پیدا کنید که با همه معیارهای شما همخوانی داشته باشد اما پس از خرید متوجه شوید که به دلیل حجم بزرگی که دارد باعث خراب شدن دکوراسیون داخلی و زشت شدن نمای مغازه شما می شود که مسلماً این نمونه دستگاه کپی مناسبی برای شما نیست.

البته جا دارد به این نکته نیز اشاره کنیم که برای خرید یک دستگاه کپی مجبور نیستید که حتماً در بازار دستگاه های نو و کارنکرده به دنبال آن بگردید . گاهی یک ماشین کپی استوک  یا همان دستگاه فتوکپی دست دوم می تواند باتمام معیارهای شما هم خوانی داشته باشد . در چنین شرایطی می توان گفت آن ماشین بهترین دستگاه کپی برای مغازه شما خواهد بود.

همانطور که ملاحظه فرمودید هیچ قطعیتی برای اینکه نشان دهد کدام ماشین کپی بهترین آنهاست وجود ندارد. البته بدون شک دستگاه هایی که بالاترین قیمت های موجود در بازار را دارند در اکثر مواقع بهترین های بازار هستند اما همانطور که گفتیم مفهوم بهترین را خودتان مشخص می کنید و آن ابزاری که به بهترین شکل کار شما را انجام دهد و از کارایی آن رضایت کامل داشته باشید بهترین و مناسبترین دستگاه برای شما است.

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری