فروشگاه کپی رنگی

 

دستگاه کپی کوچک : به خوبی می دانیم که حتی اگر انسان ها قادر به انجام کاری با دستان خالی خود باشند ، اما ابزار آلات مختلف کیفیت و سرعت انجام این امر را افزایش داده و مشقت ، زمان و هزینه های کلی آن را کاهش می دهند .

همانطور که پیشتر هم به آن اشاره کرده بودیم ، متخصصین یک حرفه خاص ، بدون داشتن ابزار و وسایل مورد نیازشان کار زیادی از پیش نخواهند برد (مانند نجاّری بدون ابزارهای مخصوص درودگری) ؛ این در حالیست که اگر پیشرفته ترین محصولات

این حرفه نیز به دستان فردی ناوارد و بی سررشته بیافند ، نه تنها کاری از پیش نخواهد برد ، بلکه ممکن است به خودش نیز آسیب بزند . در نتیجه اینکه ابزار و تبحّر کاربر دو عامل وابسته به دیگری می باشند که هرچه این دو به موازات دیگری پیشرفت کرده و صعود کنند ، نتیجه کار آن ها نیز قابل توجه تر خواهد بود .

این توضیحات از این باب بیان شد که بگوییم در محیط کار ما – در این مورد خاص امور دفتری و اداری – وجود برخی سخت افزارها اگر هم الزامی نبوده و حیات شغل ما به آن وابسته نباشد ، اما حضورشان می تواند بسیار مثمر ثمر بوده و علاوه بر انجام با کیفیت تر امور ، به تسریع و تسهیل آن ها نیز بیانجامد .

وجود دستگاه کپی کوچک به عنوان مشتی از خروار ماشین آلات اداری در دفتر کار کوچک ما سبب می شود تا بتوانیم بدون نیاز به مراکز خدمات چاپ خارج از محدوده کاری خود ، دست به تکثیر اسناد و مدارک مهم ، نامه های اداری یا مرسولاتی که باید به اداره بیمه ، سازمان مالیات یا سایر نهاد هایی که در ارتباط با ان ها بوده و ملزم به مکاتبه نوشتاری و فیزیکی هستند بپردازیم . این در حالیست که اگر این دستگاه کپی کوچک دارای پرینتر ، اسکنر و فکس هم باشد عملاً بار بسیاری از امور اداری ما را به دوش می کشد .

اگر به سال های بسیار دور نگاه کنیم ، فقدان یک دستگاه کپی یا  فتوکپی دست دوم به وضوح جلوه خواهد کرد . چه فرمول ها ، قواعد و نظریه هایی علمی وجود داشته اند که از بین رفته اند ؛ چه علومی که در زیر شاخه های پزشکی و هنر وجود داشته اند به دلیل عدم تکثیر معدوم شه اند ؛ چه نصایح ، اندرزها و سخنرانی هایی وجود داشته اند که به دلیل عدم کثرت و با وجود یگانگیدر آتش سوخته اند و چه برگ هایی از تاریخ  که به دلیل عدم  تکرار و رونویسی به غرض ورزی امراء نادیده گرفته شده اند ! همه این پدیده ها به ما می گویند که بسیاری از وسایلی که امروزه با بی اعتنایی از کنار آن ها عبور می کنیم و نعماتی حجا افتاده در زندگی ما می باشند ، چنانچه در دوره دیگری وجود داشته و مورد استفاده قرار می گرفتند حتی می توانستند مسیر زندگی آدمی را تغییر دهند .

دستگاه کپی کوچک همانطور که از نامش پیداست ، وسیله ای رومیزیست که برای برآورده کردن نیاز های شخصی و محدود ما مناسب است ، کالایی که طبیعتاً قیمتی کمتر از نمونه های غول پیکر خود داشته وتهیه آن به ویژه برای شرکت های نوپا و کوچک- حتی از نظرجای اشغالی – مقرون بصرفه و منطقی می باشد ، با این حال لوازم التحریری های محلی ، خدمات کامپویتری های کوچک ، عکاسی ها و حتی سایر مشاغلی که در نزدیکی یک اداره پر تردد نیازمند به فتوکپی مستقر هستند (مانند دکه های روزنامه یا سوپرمارکت ها ) می توانند با توجه به حجم و قیمت ناچیز این محصولات ، بستری برای درآمد زایی خود به وجود آورده و از این طریق ، پس از چندی که هزینه های خرید دستگاه را جبران کردند ، بهسود دهی قابل ملاحظه ای برسند .

 

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری