فروشگاه کپی رنگی

 

وارد کننده دستگاه کپی استوک : وارد کردن یک کالا که آن را برگردانی از لغت "Import" می دانیم ، به عنوان یکی از مصادیق تجارت ، دارای عمری به ژرفای تاریخ است . با وجود اینکه محققین عقیده دارند که ذات داد و ستد با انسان متولد شده و عمر آن بسیار طولانیست ، اما با استناد به شواهد ، عصر حجر را نقطه آغازی برای آن دانسته و ابسیدین (شیشه آتشفشانی) و سنگ چخماق را به عنوان اولین کالاهایی که میان انسان ها به ازای وجهی رایج (مثلاً نمک) رد و بدل می شده است می دانند.

از این تاریخ تا به امروز که تجارت ظاهری کاملاً جدید به خود گرفته است ، این معاملات تجاری دیگر میان دو برادر یا همسایه شکل

نگرفته و گاهی فرد یا مجموعه ای برای ابتیاع محصول مورد نظر خود دور دنیا را می زند . این پدیده که از دیرباز در کشورمان ایران وجود داشته است ، با وجود راه ابریشم به خوبی نشان می دهد که وارد کردن محصولی که خود توانایی کشت ، استخراج ، تولید یا ساخت آن را نداشته ایم امری طبیعی بوده و از سویی دیگر عرضه محصولات یا موادی که خارجیان از آن تولید قائم به ذات آن عاجز بوده اند نیز از سوی ما جایز و پذیرفته شده بوده است .

با توجه به این توضیحات ، می توان این نیاز را به دوره معاصر و بازرگانی نوین نیز بسط داد . می توان گفت که از انقلاب صنعتی  اروپا به بعد ، شکافی که میان تکنولوژی های ساخت و تولید غرب و شرق بود بیش از پیش افزایش یافته – تفاوت هایی که در دوره های پیش از آن نیز وجود داشته و در دوره ای مانند پادشاهی صفویه که ایران در شکوه و جلالی مثال زدنی در دوره پس از ورود اسلام به آن بود ، باز هم از نظر تکنولوژی (مثلاً ساخت اسلحه) در برابر غربیان حرف چندانی برای زدن نداشت – و سبب شد تا در زمینه های متعددی به مصرف کنندگانی صرف تبدیل شویم . این در حالیست که با پیشرفت برخی از کشورهای آسیای شرقی نیز این شکاف بیش از پیش نمایان شده و سبب شد تا بسیاری از محصولات پر مصرف در زندگی خود را از کشورهای دیگر وارد کنیم .

 

 

مواد مصرفی کپی ، دستگاه کپی سیاه و سفید ، بهترین دستگاه کپی رنگی ، بیزهاب  و... به عنوان بخشی از این محصولات که در زمره فعالیت های مجموعه کپی رنگی قرار می گیرد ، از جمله محصولاتی هستند که تقریباً تولید کننده ای داخلی نداشته و در صورت موجودیت آن ها ، قدرت رقابت ایشان از نظر قیمت محصولات و کیفیت آن ها با نمونه ای خارجی وجود ندارد ؛ در نتیجه وارد کننده دستگاه کپی استوک ملزم به کشیدن جور این کم کاری ها بوده و وظیفه ورود این مایحتاج به کشور را بر عهده می گیرد .

مجموعه کپی رنگی به عنوان وارد کننده دستگاه کپی استوک ، با بررسی ماشین آلات اداری استوک ، کار کرده و دست دوم کشورهای اروپایی ، شرایطی را فراهم آورده است تا کالایی که دارای قابلیتی مثال زدنی و بازدهی بالایی بوده اما از نظر استانداردهای اروپا دیگر از دور خارج شده است ، برای استفاده دوباره به کشور وارد شوند . اگرچه شاید این عمل وارد کننده دستگاه کپی استوک اندکی عجیب به نظر رسیده و عده ای خود را لایق محصولاتی نو و دست اول بدانند (که صد البته همه مخاطبین این یادداشت چنین لیاقتی دارند) اما گاهی قیمت های سنگین ماشین اداری نو آنچنان زیاد است که سال ها فعالیت آن هم ممکن است پول اولیه خود را بازنگرداند ؛ به همین دلیل استفاده از محصولاتی دست دوم ، اما در حد نو و مرغوب سبب می شود تا با کاهش چشمگیر هزینه ها ، بتوان از کالایی پرکاربرد و مهم استفاده کرد  .

 

 

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری