فروشگاه کپی رنگی

 

بیزهاب ۷۵۴c

بیزهاب ۷۵۴c

به عنوان یکی از حربه های موثر و پربازده بازاریابی فروش ، مجموعه های سرشناس به جای اینکه نام خود را تنها هم ارز یک محصول کنند ، سعی می کنند تا با رشد و ارتقاء محصولات یا شاخه های گوناگون خود به جلب توجه مشتریان بالقوه بیشتری را در سطح دنیا (یا کشور) بپردازند . این ویژگی که در اغلب بازارهای تجاری دیده می شود ، مثلاً در دنیای ورزش با هولدینگ آدیداس که صاحب امتیاز محصولات ریباک ، تیلور مید و راک پورت می باشد خودنمایی می کند ، مجموعه ای مانند پاناسونیک محصولات خود را تحت عناوینی

همچون ناسیونال ، جی وی سی ، سانیو ، رمسا ، راسونیک ، تکنیکس و ... که ممکن است روزی رقیب این مجموعه بوده باشند و اینک حق امتیازشان را به پاناسونیک فروخته اند عرضه گردند و یا در زمینه خودروسازی نیز مجموعه ای مانند فیات را داریم که سهامدار اصلی کمپانی هایی مانند فراری ، مازراتی ، جیپ ، آلفا رومئو ، کرایسلر ، دوج و ده ها شرکت و محصول دیگر که هرکدام از غول های خودرو سازی به شمار می روند اشاره کرد .

این سخن از این روی بیان شد که بدانیم در ورای نام یک محصول ، ممکن است نام کارخانه ای قرار داشته باشد که در نگاه اول دیده نشود . این در حالیست که در مواردی نیز نام کالایی خاص آنچنان به برند ارزشمندی تبدیل می شود که صاحب امتیاز خود را به حاشیه ای لذت بخش می کشاند . به عنوان مثال پلی استیشن به عنوان محصولی از شرکت سونی ، خود دارای چنان ارزش و اعتباری شده است که این نام به تنهایی میلیون ها دلار ارزش داشته و در موارد سایه سونی را بالای سر خود نمی بیند ، رویدادی که نه تنها مایه ناراحتی سهامداران اصلی سونی نیست ، بلکه از آن استقبال هم می کنند ، چرا که کسب سود بیشتر هدف آنهاست که بدین ترتیب هم به دست می آید .

در همین رابطه و در دنیای بهترین دستگاه کپی رنگی و مواد مصرفی کپی هم نمونه های فراوانی داریم که از این خط مشئ تبعیت می کنند . مثلاً مجموعه کونیکا مینولتا به عنوان یکی از پرچمداران عرصه ماشین آلات اداری و دستگاه های اپتیکی ، با عرضه محصولات چند کاره خود یا Multi-functional peripherals تحت عنوان بیزهاب (bizhub) انقلابی در این عرصه به راه انداخت که سبب شده است تا کیفیت ، سرعت ، دقت و هزینه بهینه در امر کپی ، پرینت ، اسکن و فکس با این نام قرین شوند .

 

 در این مثال که بیزهاب نام کونیکا مینولتا را کم رنگ کرده است ، محصولاتی با ویژگی های مختلف تولید شده اند که هرکدام حرف های زیادی برای گفتن دارند ، لذا قصد داریم تا با معرفی بیزهاب ۷۵۴c در این یادداشت ، گوشه چشمی از توانایی های این مجموعه نامدار را به نمایش بگذاریم .

بیزهاب ۷۵۴c یک فتوکپی دیجیتال لیزری رنگی است . این محصول می تواند در یک دقیقه 75 کپی با دقت 600×600  dpiگرفته ، با همین مشخصات 78 سند را اسکن کند ، 999 برگه را به صورت دو رو یا Duplexing کپی کرده و تا 400 درصد تصویر مورد نظر را بزرگ کند . زمانی که مصرفی قریب به 60000 برگه در چاپ دارید ، بیزهاب ۷۵۴c می تواند دستگاهی کاربردی و ایده آل برای شما به حساب آید ، این در حالیست که تا 25000 برگه نیز می توان از این دستگاه در ماه کار کشید . 22 ثانیه زمان گرم شدن برای دستگاهی با این ویژگی ها طبیعی به نظر می رسد و 3.7 ثانیه انتظار برای خروج اولین کپی ، آن هم اگر قرار باشد تا صدها نسخه دگر هم از آن در آن راه باشد زمان زیادی نیست . وجود پورت های USB و LAN سبب شده است تا برای ارتباط با آن بواسطه کامپیوتر یا سخت افزارهایی دارای سامانه شبکه هستند مشکل چندانی نداشته باشیم . حافظه داخلی 2 گیگا بایتی ، ظرفیت سینی بیش از 1000 برگه کاغذ ، قابلیت تشخیص برگه هایی از سایر A3 تا  A6 که درون سینی قرار دارند ( انتخاب خودکارسینی ) ، قابلیت زوم طولی و عرضی ، دقت پرینت ۱۲۰۰ در۱۲۰۰ نقطه در اینچ و ... از دیگر ویژگی های این دستگاه 220 کیلویی می باشد . نهایتاً لازم به ذکر است که ویژگی هایی همچون فکس ، فیدر اسناد ، قابلیت شمارش ، بلوتوث ، گیره کاغذ و تا کن خودکار از جمله امکاناتی ویژه هستند که در صورت درخواست مشتری روی دستگاه نصب می گردند .

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری