فروشگاه کپی رنگی

دستگاه کپی رومیزی : میزان احتیاج و کیفیت مورد نظر ما از یک خروجی محصول ، تاثیر مستقیم و غیر قابل انکاری در انتخاب آن دارد . به عنوان مثال با فرض اینکه با قیمتی یکسان بتوان از میان خودرویی چهار دیفرانسیله یا Off-Road و خودرویی کوپه و پرسرعت یکی را انتخاب کرد ، افراد مختلف بنا به سلیقه ، تمایلات و نیاز خود یکی را بر می گزینند ؛ این بدین معناست که هیچ از آن ها در نگاه اول بر دیگری برتری محسوسی نداشته و ممکن است هریک انتخاب اصلح ما باشند .

به عنوان مثال فردی که عاشق طبیعتگردی و مسافرت بوده و بخواهد در فضای آزاد کمپ بزند گزینه اول را ترجیح داده و جوانی که عاشق سرعت بوده ، علاقه مند به خرج های جانبی اتومبیلی غول پیکر نمی باشد و یا حتی شرایط نگهداری از آن را ندارد (مثلاً محدودیت ارتفاع سقف پارکینگ) به گزینه دوم رجوع می کند ، این در حالیست که اگر به فرد سالخورده ای این پیشنهاد را بدهیم ، گزینه سوم که خودرویی سدان ، بی رزق و برق ، کم مصرف و سالمیست را برگزیند .

 

اگرچه شاید این مقدمه در ظاهر ارتباطی با دستگاه کپی رومیزی نداشته باشد ، اما به خوبی مبین این اصل مهم است که نیاز و شرایط نگهداری از یک وسیله می تواند تاثیر فراوانی روی انتخاب های ما داشته باشد . در همین رابطه ، در یک مغازه کوچک لوازم التحریری یا اتاق کار نچندان وسیعی در یک شرکت ، چنانچه فردی نیازمند استفاده از یک دستگاه کپی ، پرینتر ، فکس یا اسکنر باشد و بخواهد همه آن ها را از نوع اعلاء ، پر قدرت و بزرگترینشان انتخاب کند ، همه فضای در دسترش را باید به این وسایل اختصاص داده و نه تنها عملاً فضایی برای وسیله یا فعالیت دیگری باقی نمی گذارد ، بلکه با این همهمه و فشردگی عرصه کار کردن را نیز بر خود تنگ می کند .

این در حالیست که چنین فردی مشغول به کار در یک چاپخانه یا انتشاراتی که وظیفه اصلی آنان چاپ برگه های کاغذیست نمی باشد ، بدین معنا که در عمل برای وی فرقی نمی کند که دستگاه پیش روی وی می تواند در یک دقیقه 40 برگه چاپ کند یا 65 برگ ؛ پس لزومی هم ندارد تا با صرف هزینه ای اضافه و سنگین برای خود ، دستگاهی را خریداری نماید که توانایی هایی بیش از نیاز های وی دارد . در همین اثنا یک دستگاه کپی رومیزی امروزی با ابعادی مشخص – که با استناد به نام خود بر روی یک میز جا می شود – قادر است تا چند عمل فوق الذکر را در قالب یک وسیله انجام داده و بدون اشغال فضایی قابل توجه ، پا به پای کاربر خود به سرویس دهی مشغول باشد .

به عنوان مثال اگر imageRUNNER 2204 کانن را یک دستگاه کپی سیاه و سفید در نظر بگیریم ، این محصول با به عنوان یک چندکاره (کپیر ، اسکنر و پرینتر) ، قادر است تا با پرینت 22 برگ A4 و 11 برگ A3 در دقیقه ، طراحی زیبا و تجهیز به صفحه نمایشی 3.5 اینچی خود ، هر آن چیزی که دفتر کوچکتان به آن نیاز دارید را برآورده کند . ابعاد حدودی 500 × 590 × 620 میلیمتری این دستگاه در کنار وزن تقریبی 30کیلوگرمی آن از جمله خصوصیاتی فیزیکیست که از یک دستگاه کپی رومیزی انتظار داریم . اگرچه این مدل خاص تک رنگ می باشد ، اما این به این معنا نیست که نمی توان دستگاهی به این کوچکی با قابلیت چاپ رنگی و همچنین تجهیز به فکس یافت . مصرف کم برق ، رزولوشن کپی 600 × 600 dpi در پرینت ، بزرگنمایی تصویر تا 400% ، زمان گرم شدن اولیه 13 ثانيه ای و اولين کپي در 8 ثانيه ، وجود سینی های 250 و 80 برگی ، بیشینه کپي متوالی 99 برگ ، قابلیت اتصال به اینترنت و همچنین پورت های ورودی متنوع از دیگر ویژگی های این دستگاه کپی رومیزی خاص می باشد که سبب می گردد تا از ابتیاع محصولاتی بزرگ و گرانتر فارغ شوید .

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری