فروشگاه کپی رنگی

دستگاه کپی قدرتمند : یکی از مفاهیمی که در زندگی ما دارای وجوه متعددی بوده و از جنبه های مختلفی می توان آن را تعریف کرد واژه قدرت است . قدرت به عنوان مفهومی کیفی -  نه توانی که در مباحث فیزیکی مطرح شده و دارای تعریف ، واحد و فرمولی برای محاسبه می باشد - که عموماً واحدی برای سنجش کیفیت توانایی انجام یک کار می باشد ، امری نسبی بوده و در زمینه های مختلف به صُور گوناگونی تعریف می شود .

زمانی که بخواهیم در خصوص یک دستگاه کپی قدرتمند صحبت کنیم ، بی تردید این قدرت می‌تواند با بررسی توانایی های مختلفی سنجیده شود . به عنوان مثال با کیفیت ترین حد چاپ ، حجم انجام کار در دوره زمانی مشخص ، چاپ تعداد بالایی از اوراق در زمانی اندک ، امکان چاپ مشابه با دستگاه های دیگر با ورودی کمتر- منظور از ورودی انرژی الکتریکی محرک آن باشد- و ده ها مورد دیگر بخشی از آیتم هاییست که دستگاه خوش نام در آن ها را می توان قدرتمند دانست .

 

 در موارد متعددی دستگاه کپی قدرتمند حتی از دید مصرف کنندگان نیز نسبی بوده و دستگاهی که به زعم کاربری سود چندانی ندارد ، از دیدگاه فرد دیگری می تواند بسیار مفید باشد . با استناد به این توضیحات می‌توانیم دریابیم که قدرتمند بودن یک دستگاه رابطه مستقیمی با خواسته کاربرد دارد . به عنوان مثال فرض کنید که قصد داریم  تا جسمی ۱۰ کیلوگرمی را جابجا کنیم . در همین رابطه اگر آستانه تحمل و قدرت جابه‌جایی در هر یک از ما جسمی ۵۰ کیلوگرمی باشد ، به سادگی می توانیم این جسم 10 کیلوگرمی را تکان دهیم . از سوی دیگر اگر ورزشکاری هم وجود داشته باشد که آستانه قدرتش در حد جسمی ۳۰۰ کیلوگرمی باشد هم می‌تواند این جسم را به سادگی جابجا کند . در این مثال هر دو شخص می توانند عمل جابجایی را انجام دهند ، در نتیجه برای انجام این کار از نظر ما هر دوی آن ها قدرتمند بوده و اگر این مثال را به دستگاه های کپی تعمیم دهیم ، هر دو دستگاه کپی گره از کار ما می گشایند .

تا این نقطه کار باید به این نکته توجه داشته باشیم که دستگاه ‌های بزرگ در هر دور کارکردشان مصرف برق بیشتری داشته و هزینه خرید آن و تعمیراتش نیز بیشتر می باشد . در این مثال اگر چه می دانیم دستگاه کپی قدرتمند دستگاه بزرگتر می باشد اما به دلیل اینکه دستگاه ثانویه نیز نیازهای ما را به راحتی برآورده کرده است می توان گفت که گزینه اصلح برای خرید این نمونه خواهد بود .

 در ادامه مطلب فوق حال فرض کنید که می‌خواهیم وزنه ای 50 کیلوگرمی را جابجا کنیم . در چنین شرایطی نفر اول باید همه توان خود را برای انجام این کار صرف کند ، در حالی که نفر دوم با یک ششم توانش نیز این کار را به راحتی انجام می دهد . در چنین شرایطی است که قدرت مذکور به خوبی خودنمایی کرده و دیگر نمی توانیم بگوییم که خروجی کار این دو با یکدیگر مشابه بوده است . در خصوص ماشین آلات و در این مثال خاص دستگاه های کپی لازم به ذکر است که اگر دستگاهی کم توان همه نیرو و پتانسیل خود را به کار ببندد - حتی اگر بتواند از پس کاری هم بر بیاید – به سلامت خود آسیب زده و ممکن است دچار خرابی های غیر قابل جبرانی شود ، حال اینکه محصول قدرتمند با صرف بخشی از داشته های خود ، با سرعت و کیفیتی بیشتر کار مد نظرمان را انجام می دهد . 

 

اگر به دنبال قدرتمندترین دستگاه کپی دنیا هستید ، باید سراغ آن را از بهترین عرضه کنندگان این محصولات بگیرید . بنا به تجربه ای که سال ها در زمینه فروش دستگاه کپی و مواد مصرفی کپی آن به دست آورده ایم باید نشانی کالاهای مرغوب را از  برند هایی چون  hp ، کونیکا مینولتا ، ریکو ، شارپ ، کنن ، توشیبا و دیگر عرضه کنندگان مطرح این محصولات گرفت . همانند بسیار دیگری از تولیدکنندگانی که به محصول خاصی از خود بالیده و آن را پرچمدار کالاهای تولیدی خود می دانند ، این مجموعه ها نیز مانور بیشتری بر روی یک محصول خاص داده و آن را به عنوان شاه بیت غزل محصولاتشان معرفی می کند :

 

 به عنوان مثال HP LaserJet Pro 500 Color MFP M570dn یکی از محصولات شاخص مجموعه "اچ پی" می باشد که با ابعاد کوچک خود می‌تواند همه نیاز های یک مجموعه کوچک یا مصارف شخصی کاربر را برآورده کند . قدرت چاپ در ابعاد ۶۰۰ در ۶۰۰ dpi به صورت رنگی و سیاه سفید از ویژگی های جذاب این محصول می باشد . در توضیحاتی که تولیدکنندگان این دستگاه کپی داده اند ، این دستگاه می‌تواند ۷۵ هزار صفحه را در طول عمر مفید خود چاپ کرده و با سرعت خروجی 31 برگه در هر دقیقه زمان فراوانی را نیز برای کاربر ذخیره کند . قابلیت پرینت مستقیم از اسمارت فون یا تبلت که بواسطه " hp print " تحقق می یابد سبب شده است تا اتصالات مرسومی که برای دستگاه کپی و پرینت وجود دارد در این دستگاه از بین رفته و کاربر با آسودگی بیشتری بتوانند مطالب مورد نظرش را به نسخه کاغذی تبدیل کند . قیمت مناسب و همخوانی کامل این دستگاه با قوانین محیط زیستی نیز از دیگر جاذبه های این محصول مفید و قدرتمند است .

 

Canon imageRUNNER 1433iF که از محصولات قدرتمند مجموعه "کنن" در این بخش مطرح است ، به عنوان دستگاهی چند کاره قابلیت این را دارد که در یک دقیقه ۳۷ برگه را چاپ کرده و در زمانی مشابه ۲۹ برگه را اسکن نماید . امکان چاپ ۴۶ هزار سند در طول عمر متوسط دستگاه ، پرینت از روی موبایل ، دریافت و ارسال فکس ، امکان چاپ ۵۰۰ صفحه تنها با شارژ یکبار تونر ، حذف کارتریج و همچنین قفل های امنیتی غیر قابل هک سبب شده است تا این دستگاه به عنوان یکی از محبوب ترین های کنن نزد عموم کاربران مطرح گردد .

Brother MFC-L8850cdw به عنوان یکی از قدرتمندترین دستگاه های موجود در بازار ، محصولی در ابعاد متوسط بوده که می تواند تصویری مربعی در ابعاد ۲۴۰۰ dpi را در یک دقیقه به تعداد ۳۰ برگه چاپ نمایند . علاوه بر بسیاری از ویژگی هایی که روی این دستگاه تعبیه شده است ، خدمات پس از فروش که این مجموعه برای محصول مذکور سبب شده است تا این محصول بسیار مقرون بصرفه و راهگشا به نظر رسیده و مجموعه‌ هایی با مصرف متوسط علاقه زیادی به خرید این دستگاه کپی قدرتمند داشته باشند .

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری