فروشگاه کپی رنگی

 

پرینتر دست دوم : در موارد متعددی دیده شده است که عده ای اجناس دست دوم را با محصولاتی مستهلک و بی کیفیت هم ارز می دانند ؛ برای به چالش کشیدن این دیدگاه تنها طرح سوالی ساده لازم است . به عنوان مثال اگر محصول تولیدی سال 2016 یکی از غول های ماشین سازی یا تولید کنندگان گوشی های تلفن همراه – به عنوان کالاهایی که مستقیماً از سوی مجموعه تولید کننده به شما نرسیده ، پیش از شما فردی از آن ها

استفاده کرده و عملاً دست دوم خوانده می شوند – با قیمتی بسیار مناسب و مقرون بصرفه به شما اعطا گردد ، از مصرف آن سر باز می زنید ؟! بی تردید چنین نیست ، کما اینکه در همین زمینه خودرو ، محصولاتی وطنی را می بینیم که با بیش از ده سال سن ، چندین و چند دست چرخیده و به آسانی معامله می شوند ، لذا می توان نتیجه گرفت که مشکل عموم مردم با محصولات دست دوم ریشه ای نبوده و تحت شرایطی مقبولیت عام را کسب می نمایند .

در همین اثنا می توان ادعا کرد که یکی از علل عدم تمایل به خرید محصولاتی استوک (مثلاً پرینتر دست دوم یا فتوکپی دست دوم) عدم اطمینان از صحت کارکرد آن ها می باشد . به بیانی دیگر ، شبهه ای که در ذهن بسیاری از متقاضیان خرید کالایی خاص نقش می بندد این است که اگر جنس مذکور خوب و کاربردی بود ، فروشنده آن در پی رد کردن این مال نمی گشت . در پاسخ به این نوع نگرش اولاً بسیاری از محصولاتی که به صورت نو به دست فردی رسیده و در قالب محصولی دست دوم به غیر منتقل می گردد ، قربانی تنوع طلبی ، مصرف گرایی و یا بالا بودن سطح توقع مالک خود بوده و در پی عدم ارضای خواسته های وی با گزینه بهتری جایگزین شده است ، لذا این به معنای کیفیت پایین این محصول نیست . در مثالی عینی می توان گوشی های هوشمند برند خاصی را در نظر گرفت که با انتشار مدل های جدید خود ، صف بلند بالایی از خریدارانی را جلوی نمایندگی های خود می بیند که همینک از محصول آنان استفاده کرده و با وجود آنکه مدل جدید این محصول تفاوت چندانی با سری های قبلیش ندارد ، باز هم به عاملی برای از رده خارج شدن مدل های قدیمی تر تبدیل می شود ؛ هرچند بدیهیست که نمونه های قدیمی هنوز هم کارایی خود را دارند .

در نگرش دوم پاسخگویی به این شبهه ، بسیاری از کشورهای اروپایی یا آمریکایی ، سن مشخصی برای محصولات خود تعریف کرده و چنانچه محصول آن ها – مثلاً پرینتر دست دوم – از سن خاصی بگذرد (5 سال) مستلزم بازنشستگی و از رده خارج شدن است . باز هم اگرچه سیاست های فراوانی پشت این اقدامات وجود دارد ، اما می توان چنین پنداشت که این محصولات هنوز هم کارایی و راندمان بالایی داشته و می تواند به خوبی نیاز کاربرانش را برآورده سازد .

پرینتر دست دوم یا کپی استوک به عنوان یکی از حوزه های فعالیتی مجموعه کپی رنگی ، در دسترس عموم متقاضیان قرار داشته که پس از سرویس کامل و شست و شوی قسمت های در معرض آلودگی آن به مشتریان ارائه داده می شود .

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری