درباره کپی رنگی

داستان ما ازونجا شروع شد که برند ماشینهای اداری کپی رنگی درسال ۱۳۸۶ توسط پسری جوان و با انگیزه با هدف عرضه کالای با کیفیت با قیمت بسیار مناسب و رقابتی شکل گرفت و وارد بازار ماشینهای اداری شد. خوشبختانه ما تا به امروز سعی کردیم با ارائه خدمات و سرویس مناسب همچنان پیشرو باشیم همانطور که همیشه گفتیم مشتریان راضی و وفادار بزرگ‌ترین دارایی مجموعه ماست.

فعالیت ما

my Activitis

کپی رنگی واردکننده مستقیم کلیه ماشینهای اداری و فروشگاهی از جمله دستگاهای کپی رنگی و سیاه و سفید، ریسوگراف، پلاتر ،دستگاهای پرینتر رنگی و سیاه و سفید، لیبل پرینتر، فیش پرینتر و… به صورت استوک و آکبند از اروپا و‌ آمریکا میباشد.
دستگاه های آکبند که به همراه گارانتی با قیمت مناسب آماده عرضه هستند ولی دستگاهای استوک ابتدا سرویس می‌شوند و اگر قطعه ای لازم به تعویض باشد آنرا تعویض میکنیم در غیر اینصورت تمامی قطعات همچنان فابریک خواهد بود و بعداز جنرال سرویس شدن آماده ارائه به مشتریان و همکاران گرامی خواهد بود.در این زمان است که ما با خیال راحت از کیفیت کالاها دستگاه را برای مشتریان گارانتی میکنیم و سرویس ارائه می‌دهیم.اگر شما هم جز افرادی هستید که تا به حال از ما خرید نکرده اید مطمئن باشید با یکبار خرید مشتری دائمی ما خواهید شد و حتما بعد از خرید اول مارا به دوستان و آشنایان خود معرفی میکنید پس منتظر تماس و تشریف فرمایی شما به فروشگاهمون هستیم .
ارادتمند شما مختاری

0