فروشگاه کپی رنگی

برند : Sharp

 مدل : MX-C300P

 وضعیت : موجود

در معرفی دستگاه MX-C300Pشارپ ، ابتدایی ترین نکته ای که مورد توجه قرار می گیرد طراحی "compact" و یا اصطلاحاً «جمع و جور» آن می باشد . این دستگاه کپی رومیزی ، با قرار گیری روی سطحی به غیر از زمین ، توانایی برقراری ارتباط با هر سخت افزار دیجیتالی دیگری از طریق LAN را داراست ، لذا همه کارمندان یک شرکت در اتاق های کار خود ، بی آنکه در قید و بند کابل های گوناگون بوده و یا نیاز به جابجایی داشته باشند ، مطالب مورد نیاز خود برای چاپ را ارسال کرده و ماحصل باکیفیت و رنگی خود را تحویل می گیرند .

در همین رابطه از دیگر ویژگی های قابل ذکر این دستگاه در معرفی دستگاه MX-C300Pشارپ می توان به رنگ شفاف و خروجی سیاه و سفید ، کیفیت فوق العاده تصویر ، مجهز به سامانه چاپ خودکار دوبلکس ، امکان چاپ مستقیم از USB ، طراحی کاربر پسند یا User Friendly Design ، ظرفیت 300 تا 800 برگه کاغذ ، وضوح چاپ 600 × 600 dpi و امکان اتصال و تائید هویت افراد تا سقف 30 کاربر اشاره کرد .

پس از معرفی دستگاه MX-C300Pشارپ ، لازم به ذکر است که با وجود تغییرات قیمت ارز ممکن است خرید این محصول برای مجموعه های نیازمند به یک دستگاه کپی توجیه اقتصادی نداشته و شرکت های مذکور بودجه ای به این دستگاه اختصاص نداده باشند ، لذا خرید کپی استوک  یا فتوکپی دست دوم  سبب می شود تا با قیمتی ارزان تر ، این محصول چند سال کار کرده به دست آنان برسد .

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری