فروشگاه کپی رنگی

مزایا و معایب فتوکپی دست دوم و کپی استوک چیست ؟

در تمام وسایل و لوازم تفاوت هایی میان لوازم استوک و لوازم آکبند وجود دارد و همانطور که بیان شد در دارای مزایا و معایبی در نوع آکبند آنها با انواع استوک می باشد . از جمله مهم ترین مواردی که در مزایا و معایب دستگاه کپی استوک و آکبند می توان اشاره نمود به شرح ذیل می باشد :

دستگاه کپی استوک

1) بزرگ ترین تفاوت میان دستگاه کپی استوک و آکبند قیمت آن می باشد ، و این تفاوت قیمت حتی در دستگاه هایی با کمترین قیمت نیز تفاوت بسیاری را میان استوک و آکبند به همراه دارد ، به عنوان مثال اگر یک دستگاه کپی استوک با قیمت 2 میلیون تومان باشد به احتمال زیاد نوع آکبند آن 3 الی 4 برابر این قیمت را دارا می باشد .

 

علت ارزان بودن دستگاه کپی استوک چیست ؟

این قضیه دقیقا"معادل قانون جایگزینی خودرو های فرسوده به جای خودروهای مدرن و جدید می باشد ، در کشورهای اروپایی استفاده از یک خودرو اداری 5 سال می باشد که پس از گذشت این مدت خودرو یک خودرو اسقاطی به شمار می رود به گونه ای که پس از آن شرکت تولید کننده خودرو از پشتیبانی و خدمات ارائه شده به اینگونه خودرو ها منع می شود پس از آن افراد مجاب به استفاده از اتومبیل های جدید با امکانات پیشرفته و مدرن تری خواهند شد و شرکت تولید کننده نیز به جای تولید و پشتیبانی از خودرو های فرسوده اقدام به تولید خودرو های جدید می نماید بدین ترتیب خودرو های جدیدی تولید می شود که این خود سود بیشتری را برای شرکت های تولید کننده خودرو در بر خواهد داشت و هم استفاده کنندگان از خودرو های اسقاطی مشتاق به استفاده از خودرو های جدید خواهند شد . به عنوان مثال در دستگاه کپی شارپ ویزیتور شرکت پس از 2 یا 3 سال خرید از دستگاه به مکان هایی که از دستگاه های شرکت استفاده می نمایند مراجعه کرده و علاوه بر قدردانی از دستگاه شارپ تخفیفاتی را برای خرید محصولات جدید برای آنها در نظر می گیرد بدین ترتیب شرکت شارپ علاوه بر تبلیغ ، برای خرید محصولات جدید خود پیشنهاداتی را برای مصرف کنندگان اعلام می دارد و می توان گفت مراجعه ی دوباره ی ویزیتور یک شرکت مانند شارپ می تواند به گونه ای مجدد تبلیغات خود را برای فروش محصولات جدید داشته باشد تا در کنار آن به جمع آوری دستگاه کپی استوک بپردازد و در کنار همین تبلیغات گسترده برای جمع آوری دستگاه کپی استوک و ارائه ی محصولات جدید می تواند یارانه های بیشتری را از دولت دریافت نماید.

 

و از جمله کوتاه بودن مدت زمان اسقاط دستگاه ها مشتریان را به این امر وا می دارد تا به جای خرید دستگاه هایی که مدت زمان اسقاطی آنها کوتاه مدت می باشد به سمت اجاره ی دستگاه مورد نیاز خود گرایش یابند . بنابراین وجود شرکت هایی که واسط میان اجاره کنندگان و شرکت های تولید کننده الزام یافت تا از یک سو علاوه بر عرضه دستگاه های مورد نیاز مشتریان این گونه شرکت ها محل جمع آوری دستگاه های اسقاطی می باشند ، تا با این واسطه امکان جمع آوری دستگاه های اسقاط برای شرکت های تولید کننده به آسانی فراهم گردد . و بدین صورت یک نوع رقابتی میان شرکت های تولید کننده و شرکت های واسط و یا توزیع کننده به وجود خواهد آمد که از طریق آن هم شرکت تولید کننده در روند کارهای خود سرعت می بخشد و هم شرکت توزیع کننده علاوه بر توزیع دستگاه های مورد نیاز مشتریان می تواند دستگاه کپی استوک را به قیمت مطلوبی به شرکت تولید کننده بفروشد.

از جمله علت های بازسازی دستگاه کپی استوک چیست ؟

در کشورهایی دستگاه کپی استوک وجود دارد و یک دستگاه از رده خارج می شود فروش مواد مصرفی و قطعات آن نیز تولید نمی گردد بنابراین قطع کردن مواد مصرفی دلیل خوبی جهت تعویض دستگاه استوک محسوب می گردد ، در این صورت دارندگان دستگاه های از رده خارج شده ترغیب به تعویض و یا خرید یک دستگاه نو می شوند . در نتیجه این عمل سبب می گردد تا تعداد انبوهی از دستگاه های استوک با هزینه ی بسیار اندک و با کیفیت بسیار مطلوب در اختیار مصرف کننده قرار گیرد .

علت تمیزی دستگاه کپی استوک چیست ؟

1 ) نظام آموزشی در این کشورها بسیار عالی می باشد و دانشجویان به جای کپی کردن جزوات از نت برداری استفاده می نمایند .

2) تمامی خریداران دستگاه های کپی به هنگام خرید دستگاه به غیر از هزینه ی دستگاه هزینه های خدمات نگهداری دستگاه را نیز می پردازند . البته لازم به ذکر است که این خدمات شامل تونر و یا مواد مصرفی نمی باشد زیرا تمام قطعات به کار رفته در دستگاه دارای عمر مفید و منحصر به فرد خود می باشند . این قضیه دارای ویزگی های منحصر به فرد خود می باشد از جمله این ویژگی ها دارا بودن جدول عمر مفید برای هر دستگاه می باشد و نیروهای فنی شرکت مورد قرار داد به هیچ وجه منتظر خرابی دستگاه نمی مانند و پس از بررسی جداول عمر مفید دستگاه به صورت خودکار به تعویض کلی و یا تعویض قطعات مد نظر خود می پردازند . پس از جمع آوری دستگاه کپی استوک قطعات مورد نظر آنها تعویض گردیده و پس از آن به عنوان دستگاه کپی استوک به کشورهای دیگر صادر می گردد .

نحوه ی تشخیص دستگاه کپی استوک واقعی که بیش از حد کار کرده با دستگاه استوک اروپایی که تنها مورد اسقاط کشور تولید کننده قرار گرفته به چه صورتی می باشد ؟

1) خرید دستگاه های استوکی که تازه استوک شده اند : در هنگام خرید دستگاه استوک حتما" به این مبحث توجه نمایید که دستگاه مورد نظر به تازگی استوک شده در این حالت دستگاه استوک شده به احتمال زیاد توسط شرکت تولید کننده خریداری گردیده و در زمان کوتاه مدتی که دستگاه اسقاط شده این فرصت را دلالان از دست داده اند و دستگاه توسط خود شرکت خریداری شده بنابراین دستگاه در صورت نیاز به بازسازی ، مورد بازسازی قرار گرفته و پس از طی کردن روند فروش به دست مشتری واقعی قرار گرفته ، بنابراین این دستگاه هنوز داخل کشور اروپایی اسقاط نشده تا برسد به اسقاط در کشور ایران .

2) دستگاه کپی استوک خود را از شرکت ها و یا فروشگاه های معتبر و مطمئن خریداری نمایید: یک شرکت معتبر به علت وجه شغلی خود و آینده ی شغلی خود به هیچ وجه حاضر به فروش دستگاه های معیوب و دستگاه هایی که به صورت واقعی استوک شده اند نمی باشد اولا" اینگونه شرکت ها به علت فروش های آتی به مشتریان خود خواهان ارائه ی بهترین محصولات می باشند و ثانیا" تمایل به فروش مواد مصرفی نیز به مشتریان خود دارند ، به همین علت یک شرکت و یا فروشگاه معتبر به جای فروش تمام اجناس خود ( حتی اجناسی که از رده خارج شده اند ) ترجیح می دهد محصولات با کیفیت و نیز با قیمت مناسب را در اختیار مشتریان خود قرار دهد .

فروشگاه کپی رنگی با داشتن سابقه و تجارب فراوان در طی سال های متوالی ، اطمینان خریدی با کیفیت و با قیمت مناسب را برای تمام مشتریان خود فراهم می نماید .

مشکلات استفاده از دستگاه کپی استوک چیست ؟

به علت سوء استفاده های بیشمار از دستگاه کپی استوک کپی رنگی در این مبحث از مطالب سایت به نکاتی اشاره می نماید که در نظر گرفتن آن سبب انتخاب دقیق و صحیح دستگاه های استوک می گردد و سبب می گردد خریدار به نحو کاملا" صحیح نسبت نیاز خود دستگاه مطلوبی را انتخای نماید .

استفاده بیش از حد از دستگاه های استوک سبب فرسوده شدن و در نهایت عدم کارایی دستگاه خواهد شد بنابراین در نظر گرفتن مواردی که صحت دستگاه را تضمین نماید از جمله مواردی است که می تواند بسیار حائض اهمیت قرار گیرد . همانطور که پیش از این بیان شد دستگاه کپی استوک به دو صورت می باشد دسته اول آنهایی که به علت استفاده بیش از حد از دستگاه ها به شدت فرسوده شده و دیگر قابل استفاده نمی باشند و دسته دوم دستگاه هایی می باشند که به علت ورژن های قدیمی در اروپا به دستگاه کپی استوک مبدل گردیده اند و پس از تعویض قسمت های کارکرده به یک سیستم کاملا" جدید و با کارایی بالا تبدیل می گردد . در صورتی که خریدار دستگاه کپی استوک اروپایی را خریداری نماید به راحتی می تواند طی سال های متوالی از آن استفاده نماید و در صورتیکه دستگاه های استوک به شدت کار کرده را خریداری نماید دارای معایب بسیاری می باشد که در ذیل به این معایب پرداخته می شود :

 

1) دستگاه کپی استوک به شدت کارکرده 100% از رده خارج می شود و در صورت بروز مشکل برای آنها دیگر دارای قطعات یدکی نمی باشد و به سختی می توان قطعات آنها را پیدا نمود .

2) دستگاه کپی استوک که به شدت مورد استفاده قرار گرفته به شدت مستهلک شده و دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد بنابراین خرید از فروشگاهی مطمئن که بتواند مستهلک نبودن دستگاه کپی استوک را  100% تضمین نماید مبحث بسیار حائض اهمیتی می باشد .

3) در صورتی که دستگاه به شدت کارکرده باشد و از زمان تولید آن سال های متوالی گذشته باشد احتمال تعویض قطعات اصلی و فابریک دستگاه با هر نوع قطعه دست دوم و یا متفرقه وجود دارد .

4) در بعضی دستگاه ها برخی مشکلات زمانی پیدا می شود که دستگاه خریداری شده و پس از استفاده تازه مشکلاتی نظیر شکستگی بدنه که در اثر حمل دستگاه به وجود آمده و یا خرابی قطعات داخلی نمایان می شود ، بنابراین کپی رنگی به شما پیشنهاد می دهد که تا حد ممکن از فروشگاهی که دستگاه مورد نظر خود را خریداری می نمایید اطمینان حاصل نمایید .

5) دستگاه های استوکی که توسط یک شخص حقیقی وارد شده باشند و هیچ گونه نظارت و خدماتی در اینگونه دستگاه ها وجود ندارد این دستگاه ها به علت عدم نظارت بر روی آنها و نیز نبود خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش به هیچ وجه قابلیت اعتمادی را برای مشتری ندارد و شخص پس از خرید دستگاه و نیاز به تعمیر آن متوجه می شود که دستگاهی که خریداری نموده به شدت فرسوده و مستهلک گردیده و پس از آن مشتری به ناچار می بایست هزینه های گزافی را در ازای کیفیت اندک دستگاه پرداخت نماید .

6) دستگاه های استوک مستهلک به هیچ وجه از سمت کارخانه سازنده پشتیبانی نمی شوند و در صورتی که افراد وارد کننده آن خدمات پس از فروش آن را تضمین نمایند به هیچ وجه به قطعات و لوازم یدکی آن دسترسی نخواهند داشت .

معرفی راه 90 % تشخیص دستگاه کپی استوک چیست ؟

چرا در کشورهای اروپایی از دستگاه کپی استوک استفاده نمی شود ؟

دستگاه های کپی استوک دارای قابلیت های بسیار مشابه ای با دستگاه های فتوکپی نو می باشد و علت قیمت مناسب خرید آنها می تواند یکی از علل اصلی خرید ما برای اینگونه دستگاه ها می باشد که ما با توجه به در نظر گرفتن تمامی فاکتور ها برای خرید خرید اینگونه دستگاه ها را به شما توصیه می کنیم.

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری